دوشنبه 6 خرداد 1398
اطلاعات دموگرافیک
جنسیت

سن شما بر حسب سال در کدام طبقه بندی زیر قرار میگیرد؟
چند سال به عنوان داروساز مشغول به کار هستید؟
بالاترین سطح تحصیلات شما در زمینه داروسازی چیست؟
در حال حاضر در کجا مشغول فعالیت هستید؟ (چنانچه در بیش از یک محل مشغول هستید انتخاب گزینه های بیشتر مجاز است)

در کدام استان مشغول به کار هستید؟

این بخش از پرسشنامه میزان اطمینان شما را در زمینه درمان با داروهای ضدانعقاد ارزیابی می­نماید.

1- چقدر در ارائه اطلاعات لازم به بیماران دریافت کننده داروهای ضد انعقاد به خود اطمینان دارید؟
وارفارینانوکساپارینهپاریندابیگاتران، ریواروکسابان و آپیکسابان ( ضد انعقاد های جدید)2- در زمان ارائه اطلاعات به بیمار در موارد زیر چقدر به خود اطمینان دارید؟
مزایای درمان با داروهای ضد انعقاداندیکاسیون های تجویز داروی ضد انعقادعوارض جانبی ناشی از مصرف داروهای ضد انعقادنحوه مدیریت خونریزی به هنگام مصرف داروهای ضد انعقادنحوه مدیریت عوارض جانبی( به جز خون ریزی) به هنگام وقوع آنهاعملکرد مناسب در صورت فراموش نمودن یک یا دو دوزداروپایش INR و تنظیم دوز وارفارین بر اساس آنمدیریت تداخلات دارویی با داروهای ضدانعقاداقدامات و ملاحظات لازم جهت تغییر از یک داروی ضدانعقاد به داروی ضدانعقاد دیگر (متال : تبدیل هپارین به وارفارین یا وارفارین به ریواروکسابان)منبعی که جهت کسب اطلاعات علمی در مورد داروهای ضد انعقاد از آن استفاده می کنید(می توانید بیش از یک انتخاب داشته باشید)آیا تا کنون در دوره آموزشی ویژه ای در خصوص داروهای ضدانعقاد شرکت نموده اید؟

 در صورتی که پاسخ شما به سؤال قبل مثبت است در قالب کدام یک از موارد زیر بوده است؟
آیا علاقمند به آموزش بیشتر در زمینه داروهای ضدانعقاد هستید؟

 در صورتی که پاسخ شما به سوال قبل مثبت بوده است، در کدام یک از زمینه های زیر علاقمند به دریافت آموزش های تکمیلی در زمینه داروهای ضد انعقاد هستید؟ (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز است)
چه شیوه آموزشی بیشتر مورد استقبال شما خواهد بود؟ (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز است)

به نظر شما آیا ارائه مجموعه ای از سؤالات رایج که توسط بیماران از سایر داروسازان پرسیده شده است به همراه پاسخ صحیح آن ها برای افزایش مهارت حرفه ای شما کمک کننده است؟

به نظر شما کدام یک از ابزارهای زیر به عنوان یک منبع اطلاعاتی در زمینه داروهای ضد انعقاد جهت دریافت اطلاعات در کم ترین زمان ممکن سودمندتر خواهد بود؟ (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز است)به نظر شما کدام دسته از اطلاعات در منابع اطلاعاتی مانند پمفلت و پوسترها بهتر است گنجانده شود؟ (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز است)


 چنانچه در زمان تکمیل پرسشنامه دچار مشکل شدید یا به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید می توانید سؤالات خود را وارد نمایید.